KONST / Litografier / Färglitografi 15967247
nr 1596 7247
Sven Lidberg
(1929-2009), Sverige
Brudpar. Signerad, numrerad 232/250. Färglitografi, bildmått: 24x19 cm, yttermått inklusive ram: 40x32 cm
Kondition: skadat glas
Sven Lidberg, svensk målare född 1929 i Stockholm, död 2009.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 5 februari 2024
kl 20:40:48
2/2 21:08:24
Sven Lidberg
Läs mer om Sven Lidberg